Võta Ühendust
Kui sul on küsimusi, kirjuta: ekaardid2022@gmail.com Vastame esimesel võimalusel

Reeglid ja privaatsuseeskirjad

Lehe kasutamise eeskirjad

Analüüsimine

Me kasutame kolmandate osapoolte teenuseid meie teenuse kasutamise analüüsimisel ja reklaami pakkumisel. Kőik ekaardid.ee internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida ekaardid.ee Teie kohta on kogunud lehe külastamisel.

Google Analytics

Analytics on Google Inc poolt pakutav analüüsimise teenus. Te võite loobuda mõnedest Analytics funktsionidest oma arvuti/mobiiltelefoni/tahvli seadeid muutes kasutades Google poolt pakutavat juhendit: https://policies.google.com/privacy?hl=et. Me soovitame ka lugeda Google poolt pakutavat juhendit oma isiklike andmete kaitsmiseks: https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/6048248?hl=et. Rohkem informatsiooni teada saamaks Analytics teenuse kogutava informatsiooni kohta külasta järgnevat Google Privaatus & Tingimused veebilehte: https://support.google.com/analytics/answer/4597324?hl=en&ref_topic=1008008

Google AdSense

AdSense on Google Inc poolt pakutav reklaamide teenus. Te võite loobuda mõnedest AdSense funktsionidest oma arvuti/mobiiltelefoni/tahvli seadeid muutes kasutades Google poolt pakutavat juhendit: https://policies.google.com/privacy?hl=et. Me soovitame ka lugeda Google poolt pakutavat juhendit oma isiklike andmete kaitsmiseks: https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/6048248?hl=et.

Jälgimine & küpsised

Me kasutame küpsiseid ja muid sarnaiseid tehnoloogiaid kasutatava rakenduse andmete salvestamisel. Küpsised on väikesed failid, mis võivad sisaldada isiklike andmeid. Küpsised saadetakse veebilehitsejaga veebilehtedele. Küpsised salvestatakse Sinu seadmesse. Küpsised võivad aidata jälitada Sinu isikut ja andmeid. Sul on võimalus oma veebilehitsejas keelata küpsiste kasutamine. Sellisel juhul võib olla teenuse kasutamine katkestatud või puudulik.